Černá magie: Kostlivec žije v starém domě na křižovatce.

Všichni víme, že pokud je starý dům na křižovatce, pravděpodobně bude strašidelný. Ale tento doma má mnohem hlubší, a mnohem bizarnější příběh. Dům má zakletého kostlivce zavedeného černou magií. Na pohled bychom nikdy nevěděli, co se ukrývá v této šedé, zastrčené budově.

Černá magie: Kostlivec žije v starém domě na křižovatce. - foto 1
Historie tohoto starého domu sahá až do 16. století, odkdy jeho majitelé jsou jmenováni. Vzhledem k tomu, bylo prokázano, že se po této oblasti potuluje kostlivec, vyvolaný černou magií. Existují stížnosti sousedů, kteří slyšeli v noci hrozné výkřiky a křik. Zdůrazňují, že jsou to opravdu trvalé a odpudivé zvuky.

Lidé okolo domu se snažili objasnit historii toho, co se skrývá uvnitř. Majitelé domu tvrdí, že kostlivec žije uvnitř, ale vždy objasní, že se o toho nemusí bát.

Naštěstí se zdá, že kostlivec nikdy neopustil svůj domov. Jinak by lidé, kteří se necítí bezpečně, byli svědky starého muže, který putuje po okolí. Jeho obličej je bílý ve stínu a obléká se starým, až nevzhledným oblečením. Přesto to není důvod k obavám, protože by tam nebyl, kdyby nebyl pevně umístěn.

Je důležité si pamatovat, že i když je dům na okraji celého světa, není důvod se ho bát. Existuje dostatek způsobů, jak se ujistit, že je vše v pořádku a že je všechno v pohodě. Černá magie je příliš mocná a my bychom se měli držet dál.
Černá magie: Kostlivec žije v starém domě na křižovatce. - foto 2
Černá magie: Kostlivec žije v starém domě na křižovatce. - foto 3
Publikováno: 26. 12. 2022 00:46 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články