Deset let nedotčenou arktickou oblastí obývala skupina tajemných sovětských agentů.

V koncem minulého století, bylo objeveno něco skutečně bizardní na arktickém poloostrově v Severním ledovém oceánu. Tam, kde se očekávala jen samota a nehostinné prostředí, nikdo netušil, že deset let, obývala tato opuštěná místa skupina tajemných sovětských agentů. Jakmile bylo objeveno jejich přítomnost, skupina rychle zmizela, než se stihlo vysvětlit, co tam dělala.

Deset let nedotčenou arktickou oblastí obývala skupina tajemných sovětských agentů. - foto 1
Zpočátku to byl skutečný archeologický záhadou. Po několika měsících výzkumu se odkrývala ty nejpodivnější detaily ohledně skupiny a jejich historie. Objevitelé postupně zjišťovali, že skupina agentů byla součástí sekretního programu sovětské armády. Jejich úkolem bylo vyhodnotit geografickou oblast a sledovat politické a vojenské možnosti regionu.

Během deseti let, se skupina skutecne velmi dobre ukrývala před džunky i loveckými party. Našli si skrýš jak ukrytou v lesích, tak i ve vesnicích a v menších obcích okolo. To, že se vůbec dokázali ukrýt deset let a nepřitáhli pozornost svou přítomností byl skutečný zázrak. Dokumentoval čtyři rezidenti byly schopni se držet stranou až do chvíle, dokud nebyli objeveni.

Nyní jsou všechny informace o sovětské skupině agentů neznámé. Všechny weby a stránky na internetu se plné informacemi, ale je těžké určit, co je pravda a mýtus. Stále více lidí se domnívá, že agenti pořád někde existují a rodí různé teorie o tom, kde by mohli být. I když jeho jeho přítomnost nebyla nikdy oficiálně potvrzena, „pohled“ na skrytou histórii je dodnes fascinující.
Deset let nedotčenou arktickou oblastí obývala skupina tajemných sovětských agentů. - foto 2
Deset let nedotčenou arktickou oblastí obývala skupina tajemných sovětských agentů. - foto 3
Publikováno: 3. 2. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články