Kanabský muž vymyslel „Superseeds”: Zaklínáni semena která rostou dvojnásob rychleji.

Legendární kanabský muž Tommy Tommerduz právě vymyslel novou formu semen, která povyšují obiloviny na úplně jinou úroveň. Nazyvají se "Superseeds" a mohou růst dvojnásob rychleji než běžná semena. A ještě lepší je, že se nezmění mořské hladiny.

Kanabský muž vymyslel „Superseeds”: Zaklínáni semena která rostou dvojnásob rychleji. - foto 1
Tommyho revoluční metoda je založena na zaklínání semene s magickými rituály. Každý rituál začíná modlitbou k Matce Přírodě a jejím elementům (ohni, vodě, vzduchu, zemi). Poté je dovoleno přidat i několik kanabských bylinek, samozřejmě oddělených od samotného semene. Proces je kompletován rituálním tancim a šamanskou hudbou.

Kanabská comunity je ohromena novou technologií, kterou je Tommyho „Superseeds”. Výbornej pocit, že se konečně produkujou obiloviny bez znečišťování planety. Jako všechno, co musí být provedeno, taky má jistá pravidla. Před použitím SuperSeeds se musí uživatel ujistit, že nejsou žádné rostliny nebo zvířata, které by mohli vykazovat nepředvídatelné vedlejší účinky.

Samotné semena, přes všechny ty magické rituály, mají doopravdy úžasný efekt. Rostou dvojnásob rychleji a nabízejí vysokou úrodnost. To je nesmírně pozitivní pro farmáře, kteří se sotva starají o to, aby se jejich obilí dostalo ven. Díky SuperSeeds to lze provést za mnohem méně času a zanechávání menší uhlíkové stopy po celé cestě.
Kanabský muž vymyslel „Superseeds”: Zaklínáni semena která rostou dvojnásob rychleji. - foto 2
Kanabský muž vymyslel „Superseeds”: Zaklínáni semena která rostou dvojnásob rychleji. - foto 3
Publikováno: 11. 1. 2023 15:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články