Když fyzikální zákony neplatí, pomoz nám objevit, co se tu stalo

Všichni se diví, co se stalo, když tu náhle fyzikální zákony zcela zanikly, ale jakmile se to stalo, všechno bylo jinak – generátor spontánních situací a obrázků se otvíraly a mizící postavy se objevovaly a mizely ze scény. Všude kolem existuje divný energie proud dobře starý chaos. Je to jako byste strávili celý den v zrcadlové havraně nebo v neviditelné místnosti plné skrytých, nedefinovatelných entity.

Když fyzikální zákony neplatí, pomoz nám objevit, co se tu stalo - foto 1
Můžete vidět, jak dimenze mění svůj tvar, teploty a síly se rázem obrací – pravidelnosti všude okolo jsou nahrazeny vysokou mírou směsí, deformací, hybridů a fantastických sil. Na samotný okraji tohoto nového, experimentálního světa, je těžké vůbec uvažovat o tom, co se stalo, neboť fyzikální zákony selhaly a je neznámo, jestli se někdy zase vrátí.

Je nutné objevit, co se stalo a proto je třeba spojit se naší vlastní realitou a najít nějakou cestu zpět. Tak všichni držme palce, že se to hned povede! Nejjednodušším způsobem, je pozatýkat svět magie a fantazie. Vytvořte velkou modelovou verzi reality ve formě vizuální mapy, kde jsou vidět příčiny a důsledky současné situace. Pozorujte chování všech entit a sledujte silnice, abyste mohli vykreslit cestu, kterou jsme Přišli až sem.

Naše výzkumy a bádání nad touto situaci a nad tím, co se stalo, jsou stále v počáteční fáci a je třeba, abychom nadchli čísla, vzorce a pravidla, která budou dobře fungovat v tomto zvláštním, fyzikálním světě. Každá jednotka času je pro nás stejně důležitá a důležitější je ji využít k lepšímu pochopení toho, co se opravdu stalo. Poselství, které musíme přijmout, je to, že tohle je mise, která stojí za to.
Když fyzikální zákony neplatí, pomoz nám objevit, co se tu stalo - foto 2
Když fyzikální zákony neplatí, pomoz nám objevit, co se tu stalo - foto 3
Publikováno: 20. 1. 2023 15:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články