Kolem oběžné dráhy planety se objevilo černé pruhované pole! Co by to mohlo znamenat?

První zprávy o pozoruhodném divadlu, kolem oběžné dráhy planety, právě dorazily. Tvrdí se, že se objevil černé pruhované pole, bez světla a velmi měkký odstín. Taková kombinace by naši astrofyziky doslova vyděsila a oni hledají odpovědi na to, co by to mohlo znamenat.

Kolem oběžné dráhy planety se objevilo černé pruhované pole! Co by to mohlo znamenat? - foto 1
Jakmile se tato zpráva rozšířila kolem galaxie, astronomer vyvinuli rychlou reakci a začali pozorovat a analyzovat ten neobvyklý objekt. Jejich prostřednictvím začaly získávané informace poskytovat záhadný obrázek tohoto fenoménu.

Během hodin se na obrazovce objevilo malé teplé tečkované pole. Rychle se rozšířilo do většího a jasnějšího pole a následně vytvářelo malé setkání malých černých bodů až po skupinu složitých obrazců. Když se tyto body setkaly, vytvářely malé pastelově barevné spirály, které byly vidět pouze ve vesmíru.

Vědci jsou stále zmateni ohledně podstaty tohoto úkazu. Zatím byly provedeny pouze prvotní analýzy a jsou vyvozovány hypotézy kolem možné identifikace tohoto jevu. Na základě toho odborníci soudí, že tato záhadná formace může být neznámou formou mezihvězdného matematického modelu, který byl stvořen mimozemskou civilizací. Jak ale víme, je ještě mnoho času potřeba, abychom dostali odpovědi, takže budeme muset počkat, až se objeví další informace.
Kolem oběžné dráhy planety se objevilo černé pruhované pole! Co by to mohlo znamenat? - foto 2
Kolem oběžné dráhy planety se objevilo černé pruhované pole! Co by to mohlo znamenat? - foto 3
Publikováno: 11. 2. 2023 10:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články