Megalopole v oblacích podruhé objevena: Může to být nový druh civilizace?

Už po druhé byla objevena megalopole v oblacích. Na tuto bizardní událost lidstvo dostatečně nereagovalo, ale vědci jsou stále naštvaní s odpovědí, jako je tato. Otázkou je, proč se objevily tyto megalopole podruhé a může to být známka nové formy civilizace?

Megalopole v oblacích podruhé objevena: Může to být nový druh civilizace? - foto 1
Díky moderní technologii, jako je například Monte Carlo metoda, vědci byli schopni získat nová data, která naznačují, že tento druh megalopole se objevuje každou dobu. Jsou tak masivní, že nemůžete uvěřit vlastníma očima. Je velice obtížné přesně určit umístění megalopole nebo jejich velikost a také je interakce mezi nimi a původními mystickými civilizacemi.

Data z vesmíru také ukazují, že megalopole se objevují v odlehlých částech vesmíru. Někteří vědci navrhují, že jde o novou formu civilizace, která je schopna existovat bez lidského dozoru. To by mohlo vysvětlit jejich schopnost být téměř úplně maskované.

Nakonec, i po všech těchto objevích, ještě nejsme schopni jasně definovat, zda tyto megalopole mohou být známkou nové formy civilizace. Data nás nutí být skeptičtí, ale faktem zůstává, že tato megalopole jsou stále zahaleny tajemstvím a vyžadují další zkoumání.
Megalopole v oblacích podruhé objevena: Může to být nový druh civilizace? - foto 2
Megalopole v oblacích podruhé objevena: Může to být nový druh civilizace? - foto 3
Publikováno: 8. 2. 2023 15:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články