Méty: Objevte život starého indiánského národa, který donedávna žil v izolaci.

Méty byly kdysi staré indiánské národy, které žili v izolaci od ostatního světa po mnoho generací. Jejich lidé se domnívali, že pokud by je ostatní věděli, byli by vytrženi z jejich domova a navíc i od jejich tradic.

Méty: Objevte život starého indiánského národa, který donedávna žil v izolaci. - foto 1
Jak bylo popsáno ve starých dochovaných jeskyních, Méty se usadil na své oblasti před více než 1000 let. Méty se staly součástí pouště a napomohla, aby se zde obyvatelstvo rozrostlo. Obyvatelé tohoto národa obdělávali zemi stejnou metodou jako staří Incové a vyvíjeli speciální techniky lovu, aby se udrželi naživu.

Méty nejen, že dostali jinou kulturu, ale také se stali svědky nového druhu života. Začali si vytvářet umělecká díla, která jsou unikátní a nikde jinde nenajdete. To byl jejich způsob, jak si uchránit svou původní kulturu, proto si vytvořili různé zobrazovací techniky a složité čáry.

Dnes můžete procestovat Méty a objevit, jak toto staré indiánské národy žilo tisíce let v izolaci. Můžete vidět jejich tradice, čáry, megalitické monumenty a rituály. Také můžete vidět, jak lidé žijí ještě v původních domech a stále praktikovat staré obyčeje. Je to skutečná jedinečnost, kterou byste si neměli nechat ujít.
Méty: Objevte život starého indiánského národa, který donedávna žil v izolaci. - foto 2
Méty: Objevte život starého indiánského národa, který donedávna žil v izolaci. - foto 3
Publikováno: 5. 2. 2023 15:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články