Na konci vesmíru: Tajemné síly oživují planetu Y.

Končí se olovo, stín a tma a nastává nová chvíle - konec vesmíru. Na poslední planetě Y se toho děje docela dost. Zdá se, že tajemné síly se po staletí chystály na tento moment.

Na konci vesmíru: Tajemné síly oživují planetu Y. - foto 1
Mnoho astronomů věří, že tajemné síly jsou oživeným zázrakem, který sestoupí z cosmosu, aby oživil planetu Y. Přesné detaily tohoto příběhu stále unikají expertům, ale o místních legendách se kolují zvěsti o rituálech a rasách, které existovaly před tisíciletími.

Objevy archeologů obklopující planetu naznačují, že tajemné síly jsou součástí planetárního magnetického pole, které obklopuje tuto nehostinnou planetu. Studiem tohoto pole, astronomové věří, že klíč k naprogramování obtížné oživení této planety objevili.

Všichni čekají, co se stane při úplňku na konci vesmíru. Někteří věří, že tajemné síly propojí všechny generace a civilizace, které tu kdy byly až dokud nebude planeta Y úplně oživená. Ostatní se doufají, že to znamená začátek úsvitu nové éry. Ať je tomu jakkoli, dny na planetě Y jsou pořád plné tajemství a bizardních sil. Každý, kdo se sem vydá, naplní svou duši eklektickou krásou okouzlené planety.
Na konci vesmíru: Tajemné síly oživují planetu Y. - foto 2
Na konci vesmíru: Tajemné síly oživují planetu Y. - foto 3
Publikováno: 4. 2. 2023 15:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články