Národ nalezený uvnitř prastarých jeskyní

Pokud se o něčem můžeme ujistit, tak je to fakt, že v přírodě se skrývá spousta neznámých tajemství, která čekají na své objevení. A skutečnost, že jsou tu lidé, kteří se těmto tajemstvím věnují a dokážou je odhalit, je opravdu impozantní. Tedy kde jinde byste mohli spatřit lidi, nalezené v prastarých jeskyních?

Národ nalezený uvnitř prastarých jeskyní - foto 1
V roce 2012 se ve vyšších horách poblíž idylického městečka u řeky objevila neobvyklá skupina. Vypadali jako divocí lidé ze starého Řecka s dlouhými vlasy a hrubou kůží, když se vylezli z hlubokých jeskyní. Byli to slavnostně odění muži, ženy a děti, kteří byli velmi pohostinní směrem k okolním obyvatelům v městečku.

Muži měli na sobě roucha z vlny a loužené oblečení. Ženy měly na sobě zdobené sukně, vázanky a rukavičky. Děti měly barevné oblečení, po vzoru starověcího Řecka. Na obličeji ale všichni společně měli starobylý výraz, který monumentálně střídal rozmanité tváře.

Vyráželi do hor od samého raního úsvitu s dřevěnými nástroji v jedné ruce a hrstí mušlí druhé. Když se vraceli, měli plné náruče bizarních hub. Přablezlé konopné lano a několik poskládaných zeleninových odpadků vytvářelo jejich domácí scenérii.

Tato skupina byla jevy přírody sama o sobě, protože obývali ty hluboké jeskyně již desítky let. Provedli se všemi druhy divů a říkalo se jim lidé z podzemí. Každý člen v této skupině měl silou intenzivní energii, kterou nerozdělovali na cokoli nebo něco jiného. To je místo, kde se naučili, jak každodenně poskytovat a prodávat ty nejjemnější přírodní potraviny.
Národ nalezený uvnitř prastarých jeskyní - foto 2
Národ nalezený uvnitř prastarých jeskyní - foto 3
Publikováno: 27. 12. 2022 10:46 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články