Naučili mluvit mimořádně zvíře: armádní pes byl trénován, aby promluvil lidskou řečí.

Tato zpráva by mohla jít do dějin. V nejnovějším, mimořádném objevu, armáda USA oznámila, že trénovala svého armádního psa, aby promluvil lidskou řečí. Tento milý pejsek, který se jmenuje Duke, je cvičený armádní pes s vynikajícími schopnostmi.

Naučili mluvit mimořádně zvíře: armádní pes byl trénován, aby promluvil lidskou řečí. - foto 1
Správy z nedávných zdrojů informovaly, že Duke byl speciálně trénován tak, aby mohl promluvit lidskou řečí. To dosáhli pomocí speciálních technik ametních odborníků, kteří pracovali na tom, aby Duke mohl mluvit.

V dnešní době se Duke projevil jako schopný mluvčí, dokázal pozdravit ostatní psi, když se kolem nich procházel, a také vyslovit několik příkazů. S postupnou prací se Duke stal schopnější a lepší ve svých schopnostech mluvení a dokonce dokázal vyložit smysl některých slov pro své pečovatele.

I když Duke byl trénován na mluvení, to neznamená, že bude připraven diskutovat o filozofických tématech. Existuje spousta faktorů, které ovlivňují jeho vývoj, jako je věk, rasa a dovednosti. Nicméně Duke je stále velmi inteligentní a jeho schopnosti budou jen narůst s každým dnem.

Atmosféru slavnostního objevu uzavírá vůdce Duke: "Duke je obdivuhodným psím hrdinou. Ať si o něm lidé myslí, co chtějí, je to skvělý příklad toho, co nás zvířata naučila o lidském jazyce
Naučili mluvit mimořádně zvíře: armádní pes byl trénován, aby promluvil lidskou řečí. - foto 2
Naučili mluvit mimořádně zvíře: armádní pes byl trénován, aby promluvil lidskou řečí. - foto 3
Publikováno: 5. 1. 2023 19:12 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články