Nesmrtelnost je ještě blíže: Unikátní proces ženy, která se chce líbit i v dalším životě.

Ženy, které touží po nekonečném životě, se mohou v dubnu odvážit na zcela novou cestu. Maďarský lékař Janos Koranyi je v procesu představování úplně nového léčebného postupu, který by mohl znamenat konec starostí o stárnutí a následně smrtelnost.

Nesmrtelnost je ještě blíže: Unikátní proces ženy, která se chce líbit i v dalším životě. - foto 1
Tento proces, který je v současné době pod názvem „Cryo-Rejuvenation” byl vyvinut speciálně pro ženy, které si chtějí udržet svůj fyzický vzhled do dalšího životního cyklu. Uživatelé tohoto procesu by byli schopni trvale udržet pružnost a jistotu svých buněk vypořádány se stárnutím bez ohledu na to, jak dlouho ve skutečnosti žijí.

Cryo-Rejuvenation zahrnuje speciálně vyvinutý program pro obnovu buněčných cyklů. Člověk by musel chodit do specializovaného centra alespoň jednou ročně, aby se procesy probraly a očistily. Program začíná počáteční fází kryokonverze, kdy je uživatel umístěn velmi nízkou teplotou přibližně jeden až tři hodiny. Poté se sleduje regenerační období, které trvá osm až dvanáct týdnů, během kterého se buňky obnovují a posilují.

Člověk může opakovaně prodlužovat regenerační proces, aby celkového vzhledu a fungování buňky byly udrženy. To by mohlo podstatně prodloužit životnost buněk a potenciálně se přiblížit nesmrtelnosti. Tento revoluční proces by mohl umožnit lidem, aby se cítili i vypadali mladí po dobu jejich života, aniž by ztratili energii a výkonnost, kterou s věkem ztrácejí.
Nesmrtelnost je ještě blíže: Unikátní proces ženy, která se chce líbit i v dalším životě. - foto 2
Nesmrtelnost je ještě blíže: Unikátní proces ženy, která se chce líbit i v dalším životě. - foto 3
Publikováno: 19. 1. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články