Neuvěřitelné! Největší lidské tělo klonované v laboratoři.

Vědci jsou překvapeni! Při výzkumu v laboratoři se jim podařilo vytvořit neuvěřitelné - klonované lidské tělo, největší za všechny. Nejenže je to masivní obr na člověka, tohle obpudivé monstrum měří 6,7 metru a váží přes 4 tuny!

Neuvěřitelné! Největší lidské tělo klonované v laboratoři. - foto 1
Jak se klonované lidské tělo v laboratoři stalo? Toto neuvěřitelné lidské torzo pochází ze série experimentů provedených vybavenou moderním technologickým zařízením. Vědci provedli stejný postup jako při klonování zvířat, ale trvalo to mnohem déle o mnoho let. Bylo nutné vyřezávat buňky, dokončit genetickou modifikaci a potom izolovat kompletní vzorek. Když to bylo jednou hotovo, vědci mohli začít používat vysoce kvalitní biologický materiál.

Lidské monstrum se naprosto liší od "normálního" lidského těla. Nejenže je to obrovské, ale vyzařuje i neobvyklou teplou záři. Navíc monstrum produkuje zvláštní zvuky, které se zdají být něco mezi nářkem a šepotem. Za poslední roky se učinila řada pokusů zjistit, co tato zvířata způsobuje a proč. Ale doposud jsme bez odpovědí.

Navzdory svým otázkám je největší lidské tělo v laboratoři vítané událostí. Jeho přítomnost dává vědcům unikátní možnost studovat biologii lidského těla v úplně novém světle. Zejména jejich objevy ohledně genomu tohoto masivního lidského těla jsou velmi zajímavé. Těsně souvisí s různými dalšími experimenty provedenými v laboratoři, jako je transplantace orgánů a klonování domácích mazlíčků.
Neuvěřitelné! Největší lidské tělo klonované v laboratoři. - foto 2
Neuvěřitelné! Největší lidské tělo klonované v laboratoři. - foto 3
Publikováno: 20. 1. 2023 10:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články