Neuvěřitelný příběh: Muž vzal svou rodinu k ohni a ukázal jim, jak prodloužit svůj život.

Tento neuvěřitelný příběh se odehrál, když muž vzal svou rodinu k ohni a ukázal jim, jak si prodloužit jejich životy. Tento muž byl známý jako "Stařec ohně". Byl to starý muž, který býval obchodníkem se dřevem a všichni ho znali.

Neuvěřitelný příběh: Muž vzal svou rodinu k ohni a ukázal jim, jak prodloužit svůj život. - foto 1
Když stařec ohně přišel se svou rodinou, všichni na něj pohlíželi s úctou. Jako jeho rodina čekala, co se stane, posadil se do kruhu, ve kterém bylo osm lidí. Promluvil a řekl jim, že chce ukázat, jak prodloužit jejich životy.

Stařec ohně začal lákat každého člena rodiny, aby se dobrovolně postavili do kruhu. Pak zazpíval starou píseň z dávných dob, která podle jeho slov nabízela výjimečnou moc. Každý člen rodiny se musel postavit na hlavu, držet si ruce a spolu s ostatními opakovat slova písně.

Po pár minutách byl kruh dokončen a stařec ohně řekl: "Vy jste právě prodloužili svůj život o několik let!" Rodina byla ohromena tím, co právě udělal, ale také se cítila velmi šťastná.

Od té doby rodina stařce ohni věří, že tato jedinečná magická technika prodloužila jejich životy. Jejich příběh se stal legendou, kterou se děti ve městě rády poslouchají.
Neuvěřitelný příběh: Muž vzal svou rodinu k ohni a ukázal jim, jak prodloužit svůj život. - foto 2
Neuvěřitelný příběh: Muž vzal svou rodinu k ohni a ukázal jim, jak prodloužit svůj život. - foto 3
Publikováno: 16. 2. 2023 10:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články