Nově objevená koncentrační koma může udržet člověka při životě po dobu 20 let.

Novinka v medicíně přinesla úžasné výsledky: nově objevená koncentrační koma umožňuje lidem setrvat v životu po dlouhou dobu. Umožňuje lidem, aby „zamrzli čas“ až na 20 let!

Nově objevená koncentrační koma může udržet člověka při životě po dobu 20 let. - foto 1
Vynálezce, profesor Dudley Johnson, vysvětluje, že koncentrační koma je v podstatě trvalá anestézie, která je inducovaná chemickými látkami. Pacient je tak sveden do stavu, ve kterém je nevědom, ale jinak hlavně udržován naživu prodloužením jeho životních funkcí.

Nejlepší věc na tom je, že když se pacienti probudí z komatózního stavu, se zřetelnou ztrátou času, necítí žádné nepříjemnosti. Studie dokázala, že se pacienti po probuzení cítí stejně jako dříve – i když uplynulo 20 let. To může poskytnout naději lidem, kteří jsou ve velmi špatném zdravotním stavu a potřebují čas na to, aby se ho dočkali.

Koncentrační koma také představuje možnost pro lidi, kteří by chtěli čekat na ozdravení pro nevyléčitelná onemocnění. Znamená to, že mohou zkusit svou šanci na léčbu, která se může během 20 let vylíhnut.

Tato nová technologie tedy poskytuje lidem alternativu, aby zůstali zachováni po velmi dlouhou dobu bez nutnosti být trvale v nemocnici. Johnson doufá, že tento vynález může pomoci udržet lidi při životě pro dalších 20 let.
Nově objevená koncentrační koma může udržet člověka při životě po dobu 20 let. - foto 2
Nově objevená koncentrační koma může udržet člověka při životě po dobu 20 let. - foto 3
Publikováno: 12. 2. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články