Objev mutantních pštrosů na samotě uprostřed pouště.

Na samotě uprostřed pouště se objevily velmi nezvyklé mutantní pštrosy. Možná byste čekali, že živá stvoření v takové náročné a těžko přístupné místo, jako je poušť, budou pasoucí se kozly, želvy nebo šavlozubá kytara. Je to ale mutantní pštrosové, kteří jsou vzduchovou flotilou, kterou objevil inženýr po cestě.

Objev mutantních pštrosů na samotě uprostřed pouště. - foto 1
Mutantní pštrosy se liší od tradičních ptáků v tom, že jsou velmi velké a mají velká křídla. Křídla jsou tak velká, že mohou překonat velké vzdálenosti ve velmi krátkém čase. Také nejsou stejné barvy jako ostatní pštrosy, mají raději červenavý, modrý a žlutý odstín.

Ačkoli vypadají mnohem podivněji než jiní ptáci, některé z jejich schopností jsou opravdu neuvěřitelné. Mutantní pštrosové jsou schopni létat bez jakéhokoliv rozptylování energie, což dělá klasický let hrozně účinný, i když nejsou obdařeni silným opeřením.

Kromě toho mutantní pštrosové umí létat v úzkých uličkách mezi skalami a stromy a dokonce i pohybovat se pod vodou. Stávají se tak neuvěřitelnými lovci obědů na místech, kde tradiční ptáci prostě nemohou dosáhnout.

V současné době jsou mutantní pštrosy stále více obdivovány a studovány, protože se zdá, že mají unikátní evoluční adaptace, které mohou být velmi užitečné pro vědu a průmysl. Uvidíme, co budou dělat ti mutantní ptáci s pouští dále.
Objev mutantních pštrosů na samotě uprostřed pouště. - foto 2
Objev mutantních pštrosů na samotě uprostřed pouště. - foto 3
Publikováno: 27. 12. 2022 12:46 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články