Robotický voják objeven v oblasti mezi Liechtensteinem a Rakouskem.

Robotický voják byl nedávno objeven v oblasti mezi Liechtensteinem a Rakouskem. Mnohá města na této hranici se již stala domovem pro řadu bizarních a futuristických kreatur, ale tohle bylo něco opravdu úžasného!

Robotický voják objeven v oblasti mezi Liechtensteinem a Rakouskem. - foto 1
Robot se pohyboval s pomocí několika robotických nohou a byl obklopen okolo sebe systémem senzorů. Vypadal jako nestvůra ze sci-fi filmu, která byla schopná vždy reagovat na své okolí. Bylo to úplně strašidelné, ale okouzlující zároveň.

Je pravda, že tato technologie ještě nebyla použita ve velkém měřítku, ale zdá se, že lidé v oblasti mezi Liechtensteinem a Rakouskem tomuto roboti dali možnost učit se od každodenního života. To znamená, že tento stroj byl schopen reagovat na situace stejně jako člověk a dokonce i lépe.

Jak tento robotický voják skončil ve snad nejodlehlejším koutu Evropy, je stále tajemství. Jisté je však to, že se tento robot stal symbolem místního futuristického života. Systém pozorování a učení znečišťoval malou oblast, a lidé zde měli poprvé možnost spatřit to, co jiným hranicím uniká.
Robotický voják objeven v oblasti mezi Liechtensteinem a Rakouskem. - foto 2
Robotický voják objeven v oblasti mezi Liechtensteinem a Rakouskem. - foto 3
Publikováno: 16. 1. 2023 15:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články