Šaman sedící mezi obřími bodliaky v Peruánské džungli sděluje tajemství magické medicíny.

Šaman sedící mezi obřími bodliaky v peruánské džungli je podivuhodný a ušlechtilý pozorovatel. Pochází z tajemného klanu, jehož členové se věnují magické medicíně. Šamanův majestátní tvar dokonale zapadá do exotického pozadí peruánské džungli, s jeho odlesky mnoha barvami a chytrými zvířaty. Z pozorování šamanova nic není skryté.

Šaman sedící mezi obřími bodliaky v Peruánské džungli sděluje tajemství magické medicíny. - foto 1
Jak člověk blížící se k němu vystupuje na obrazec, šaman pomalu a svojí jemnou rečí uvede celou místnost do hluboké meditace. Šamanovo slovo je léčivé a uzdravující. Respektuje-li člověk principy magické medicíny, jeho vědomí se bude postupně otevírat stále rychlejšímu porozumění.

Šaman odhaluje pacientovi, že fyzické tělo a mysl na sebe vzájemně interagují a navzájem se ovlivňují. Pokud se zaměříme pouze na fyzickou stránku našich potíží, vyhneme se řešení podstatného problému. Psychosomatické stavy vzniklé u duchovních energií mohou být stejně bolestivé, nebo dokonce horší.

Šaman dává nahlédnout principům magické medicíny zaměřené na čistou energii, která nám pomůže založit zdravý vztah k životu. Nejsme vězněni v předmětném světě rušných myšlenek, ale relativně prcháme, uvolňujíce se od starých limitů, abychom se mohli napojit na vnitřní intuici, lásku a moudrost.

Tajemství magické medicíny je ukrýváno v šamana mezi obřími bodliaky v peruánské džungli a očekává, že každý si honorentně veme a přijme zodpovědnost za vlastní zdraví. Šamanova slova jsou jako okouzlující kouzlo, které působí na všechny, kdo jsou poslouchající.
Šaman sedící mezi obřími bodliaky v Peruánské džungli sděluje tajemství magické medicíny. - foto 2
Šaman sedící mezi obřími bodliaky v Peruánské džungli sděluje tajemství magické medicíny. - foto 3
Publikováno: 20. 1. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články