Samotáři odhalili pohanskou bohyni v severních horách.

Legendy o pohanské bohyni, která obývá severní hory a přináší požehnání i prokletí obyvatelům okolních vesnic, jsou stále živé. Tento týden však samotáři odhalili, že tyto legendy mohou skrývat pravdu. Prastará bohyně, zvaná Geinsova bohyně, byla objevena v severních horách a její moc je ihned cítit.

Samotáři odhalili pohanskou bohyni v severních horách. - foto 1
Samotáři, kteří objevili Geinsovu bohyni, se vydali na její hledání již několik let. Na svých cestách potkali spoustu magických bytostí a potkali lidi s silnou mocí. Byly to cesty, které vedli skrz divoké hory, proklínání lesa a ploužení se ve tmavých jeskyních.

Po dlouhatánském hledání se samotáři konečně dostali do údolí, kde byla bohyně skrytá. Byl to ohromující a strašidelný pohled. Geinsova bohyně stála mezi stromy a měla na sobě neuvěřitelnou jasnou zelenou a růžovou aurou. Její oči byly chladné, ale plné lásky.

Samotáři poznali, že bohyně může přinést požehnání i prokletí lidem okolo severních hor. Věděli, že bohyně bude velmi mocnou silou a že lidé by se mohli stát buď jejími příznivci, nebo nepřáteli.

Nyní se církev snaží odhalit skutečnou identitu této pohanské bohyně, aby mohli lidé rozumět jejím požehnáním i prokletím. Ať je bohyně kým chce být, ona bezesporu přináší silnou magii do severních hor.
Samotáři odhalili pohanskou bohyni v severních horách. - foto 2
Samotáři odhalili pohanskou bohyni v severních horách. - foto 3
Publikováno: 5. 1. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články