Stejná záhada jako v roce 1972: Tajemné tečky nad Atlantikem se vrací jsou zpět!

Tajemné tečky nad Atlantikem se zdály být jedním z největších záhad 20. století. První zmínka o nich se datuje k roku 1972, kdy se jejich světlo ukázalo na obloze v jinak temné oblohy. Sledovali je televizní diváci a svědci po celém světě. Ale přestože existovaly desítky svědků, malé množství skutečných informací se s tímto podivným úkazem spojovalo po celou délku let.

Stejná záhada jako v roce 1972: Tajemné tečky nad Atlantikem se vrací jsou zpět! - foto 1
Představitelé vlád dlouho odmítali prozradit veřejnosti žádný druh informace o tom, co bylo skutečnou příčinou světla obklopujícího atlantskou oblast. Spekulace stále trvala a nic moc se o událostech nezměnilo, dokud zmizely nezvratně, aniž by uslyšeli vysvětlení.

Nyní po desetiletích zdánlivého ticho jsou světelné tečky zpět. Tentokrát svědci informují, že je jejich počet mnohem vyšší, stejně jako jejich vzdálenost od Země. Již nejsou jen světlo nad Atlantikem, ale světlo je patrné po celé planetě. Stejně jako to bylo původně, existuje také mnoho hádanek a teorie, jak zjistit, co je za tyto záhadné tečky odpovědné.

Navzdory obecnému nepochopení se o této záhadě debatuje po celém světě. Mnoho vědců momentálně pracuje na odhalení tajemství čítajícího se desítkami let
Stejná záhada jako v roce 1972: Tajemné tečky nad Atlantikem se vrací jsou zpět! - foto 2
Stejná záhada jako v roce 1972: Tajemné tečky nad Atlantikem se vrací jsou zpět! - foto 3
Publikováno: 30. 12. 2022 01:55 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články