Tajemná energie vybraných lidí vytváří portály do jiných světů.

I. Je to neuvěřitelné, ale někteří lidé jsou schopni vytvářet portály do jiných světů, a to ještě nejsou ani magické geny. Dosáhnou toho prostřednictvím energie, kterou cítí v těle a ovládají. Tento fenomén se objevil před nedávnem a jeho potvrzeno hned od několika zdrojů.

Tajemná energie vybraných lidí vytváří portály do jiných světů. - foto 1
II. Místo toho, aby člověk pohroužil svou mysl do ledu pro zvýšení psychické koncentrace, tento jev je umožňuje spojit sa s magickou silou, která věci posouvá a vytváří portály, které byly kdysi cestou mezi královstvím.

III. Energie, která se používá pro vytvoření těchto portálů, je záhadná, ale zabírat se může v širokém spektru - od meditace až po umělecké imaginaci. Protože se jedná o praxi, naučit se jí nemusí trvat dlouho. Místo toho, aby různé techniky trvaly hodiny na cvičení a výzva, obyčejná osoba může dosáhnout požadovaných výsledků obratem.

IV. Lidé, kteří mají schopnost ovládat portály, jsou si toho vědomi a jsou připraveni se sdílet své zkušenosti s ostatními. Je to jen otázka času, než se dozvíme více o tom, jak fungují portály, a jak jsou lidé schopni přecházet mezi světy s takovou snadností. Už teď se začínají objevovat zprávy o tom, jak obyčejní lidé používají tuto magickou energii k transformaci a cestování. Je to skutečně ohromující fenomén a přinese nám to mnoho informací o nás samých.
Tajemná energie vybraných lidí vytváří portály do jiných světů. - foto 2
Tajemná energie vybraných lidí vytváří portály do jiných světů. - foto 3
Publikováno: 26. 12. 2022 14:46 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články