Zdarma cestování až do období starověkého Říma se stává skutečností.

Cestování do minulosti je něco, co už dlouho lidé považovali za science fiction. Ale tato fantazie se může stát skutečností; alespoň do starověkého Říma! Zdarma cestování až do období starověkého Říma se stává skutečností.

Zdarma cestování až do období starověkého Říma se stává skutečností. - foto 1
Je to možné díky novému projektu složeného ze studentů z univerzity v Marylandu a Scripps Institute of Oceanography. Projekt se nazývá „Time Travelers“ a vypadá to tak, že jeho vyčerpávající výzkum našel zcela jedinečný způsob espacování časem.

Všechno začalo s hlavním výzkumníkem, Doktorem Michael Fentonem, který objevil starověké římské mince v oceánu. To ho vedlo k teorii, že by se mohlo být možné se pomocí experimentálního stroje na časovou manipulaci nejen vrátit do minulosti, ale i tam do určité míry ovlivnit vývoj.

Naštěstí projekt Time Travellers dosud stihl získat finanční podporu a Doktor Fenton má plán pořídit si potřebná zařízení pro svůj experiment. Jeho vize je nakonec právě teď na dosah od bolestivého pokroku. Rád by dokončil svoji cestu do starověkého Říma, aby lidem umožnil podívat se do éry Caesara a Pompeje.

Pokud jeho rychlé schůzky úspěšně povedou, brzy se lidé budou moci pohodlně cestovat do doby starověkého Říma a navštívit místa, o kterých se jim ani nezdálo, že existují
Zdarma cestování až do období starověkého Říma se stává skutečností. - foto 2
Zdarma cestování až do období starověkého Říma se stává skutečností. - foto 3
Publikováno: 26. 12. 2022 14:46 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články