Tichý hrdina: Odhalte mysteriózního muže, který ukrývá tajemství Kennedyho atentátu.

Od chvíle, kdy byl spáchán Kennedyho atentát v roce 1963, lidé a investigativní reportéři provozovali nepřetržité vyšetřování tohoto osudného dne. Přestože bylo všeobecně známo, kdo byl střelec, vyšetření ohledně druhé osoby bylo pohřbíváno v tajemství.

Tichý hrdina: Odhalte mysteriózního muže, který ukrývá tajemství Kennedyho atentátu. - foto 1
Teorie o druhé osobě , která se účastnila atentátu, byly založeny na záběrech z kamery, které natočily scénu, když prezident Kennedy byl zastřelen. Otázkou je, proč nebyla nikdy identifikována druhá postava v osudný den.

Vědci později říkají, že se jedná o "tichého hrdinu". Jedná se o muže, který má být důležitým svědkem prvního nebo druhého rány, ​​ale o jeho totožnosti jsou stále dohady. Existuje mnoho spekulací o tom, kdo mohl tajemný muž být, i když ani jedna teorie nebyla dosud plně potvrzena.

Pak přišel objevný exponát, který nejen prozradil tvář tichého hrdiny, ale také jeho pravé jméno. Nový historik si s neuvěřitelnou trpělivostí a důkladností vypátral totožnost tichého hrdiny a identifikoval jej jako Oletu Childerse. Než to však bylo potvrzeno, prošel řadou vyšetřování, aby potvrdil, že je to skutečný muž, který byl v té chvíli na místě.

Objev otce Oleta Childers naznačuje, že historie osudného Kennedyho atentátu by mohla mít ještě více obratů a záhybů. S novými odhaleními stále pokračuje debata o tajemném muži, který mohl být součástí komplotu – a investice jeho tajemství vyžaduje intenzivní vyšetřování.
Tichý hrdina: Odhalte mysteriózního muže, který ukrývá tajemství Kennedyho atentátu. - foto 2
Tichý hrdina: Odhalte mysteriózního muže, který ukrývá tajemství Kennedyho atentátu. - foto 3
Publikováno: 8. 2. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články