Uvnitř ledového obydlí: Tajemné stvoření odhaleno po neuvěřitelné době.

Tajemství ledového obydlí v Aljašce bylo rozluštěno po neuvěřitelné době mýtu a legend. Bylo to se zatajeným dechem, že tým badatelů z kanadské vlády dorazil na místo a prohlédl si tomuto ledovci na stejném místě, kde jej před několika lety objevili lovci ledních medvědů. Když byl podpovrchový led otevřen, bylo zjištěno, že uvnitř existuje tajemné stvoření.

Uvnitř ledového obydlí: Tajemné stvoření odhaleno po neuvěřitelné době. - foto 1
Tento objekt byl v místní slangu nazván Bomalisk, aby se oddělil od moderních pohádkových příběhů. Jakmile byl ledový obal odhalen, jeden z badatelů, Dr. Simons, popsal stvoření jako „lidskopodobný, velký humanoid s klečící postavou, bílou barvou pokožky a tváří plnou červeného lesku.“

Objekt měl oči, které se na nás dívali - nic víc. Nebyly zjištěny žádné další orgány ani vnitřní části těla. Také nikdy neexistoval žádný hlas. Když objekt byl vystaven kontaktu s lidmi, on nehybně a bez slova seděl.

Kromě jeho podivných fyzických atributů, byly také nalezeny i archeologické artefakty v okolí Ledového obydlí. Stáří ukázalo, že tato civilisace byla starší než 10 tisíc let a našli jsme tajemná kamenná monstra, sochy a tabulky, které byly ve starověku užívány pro rituály.

Tento objev byl pro badatele šokem a většina bennych se shodovala, že objekt, který se skrýval v ledovém obydlí, byl jen dalším příspěvkem do skladiště záhad ze Severní Ameriky. Nicméně, bylo také dohodnuto, že výzkum bude pokračovat po celém světě, aby se zjistili další informace o tajemném stvoření.
Uvnitř ledového obydlí: Tajemné stvoření odhaleno po neuvěřitelné době. - foto 2
Uvnitř ledového obydlí: Tajemné stvoření odhaleno po neuvěřitelné době. - foto 3
Publikováno: 18. 2. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články