Průzkumníkům se podařilo objevit pevnost Atlantis.

Průzkumníci se v poslední době stali terčem vědomostních předpovědí, které hovoří o pevnosti Atlantis, legendárním tajemném městu na nespecificovaném ostrůvku na Atlantském oceán. Naděje byly velké a čekání trvalo celá staletí, než se objev skutečně stal realitou. Průzkumníci se konečně podařilo nalézt bytost, bájnou Atlantidu!

Pokračujte ve čtení 9. 1. 2023 15:00
Průzkumníkům se podařilo objevit pevnost Atlantis. - foto 1

Na zdi v opuštěném domě je vidět věčný stín někoho kdo v domě žil

Ve staré, opuštěném domě visí na zdi cosi, co vyvolává husí kůži i údivem. Čísi stín. Věčný stín, který je od návštěvy viditelný na jedné ze zdí. Kdo to vlastně je, proč se tomuto místu nevyhnulo?

Pokračujte ve čtení 9. 1. 2023 10:00
Na zdi v opuštěném domě je vidět věčný stín někoho kdo v domě žil - foto 1

Kosmické lítání: Cizí rasa záhadně zničila celou loď.

Kosmické létání je samozřejmě nezpochybnitelnou částí sci-fi fikce, ale tuto zprávu si nikdo nepředstavoval skutečnou. Obyvatelé průmyslových planet ve vesmíru zaznamenali zprávu o záhadné cizí rase, která se objevila a zničila celou loď.

Pokračujte ve čtení 9. 1. 2023 08:00
Kosmické lítání: Cizí rasa záhadně zničila celou loď. - foto 1

Ohromující stroj na leteckou úpravu vzduchu

Šokující technologický vynález, který si bere inspiraci z letectví a meteorologie, nazývaný ohromující stroj na leteckou úpravu vzduchu, hrozí transformací našich domovů. Tento nový pokrok ve vývoji technologií umožňuje členům rodin, bydlištěm a školám nastavit vlhkost, barvu a teplotu vzduchu za využití víceúčelového nočního stolku!

Pokračujte ve čtení 8. 1. 2023 20:00
Ohromující stroj na leteckou úpravu vzduchu - foto 1

Ukrytá moudrost ve vědě? Vědecké studie ctí nepochopitelnou verzi reality.

Od starověku lidé hledají moudrost. V období antického Řecka často zahrnovala učení o elementech, vzorci a hrách přírody. Ovšem s vynálezem vědy a jejím úspěšným budováním empirického poznání se stal přístup k poznávání světa nesrovnatelně bohatší. Existuje však stále skrytá moudrost ve vědě?

Pokračujte ve čtení 8. 1. 2023 15:00
Ukrytá moudrost ve vědě? Vědecké studie ctí nepochopitelnou verzi reality. - foto 1

Tajemství ztraceného města Tepotzlan: Mezivládní týmy objevili staré chrámy a majestátní města v jihoamerické Amazónii.

Před několika měsíci se objevila mocná zpráva: Mezivládní týmy se postaraly o překvapivý objev - starých chrámů a majestátních měst v jihoamerické Amazónii.

Pokračujte ve čtení 8. 1. 2023 10:00
Tajemství ztraceného města Tepotzlan: Mezivládní týmy objevili staré chrámy a majestátní města v jihoamerické Amazónii. - foto 1

Městské legendy: objevte strašidelný skrytý svět pod nohama.

Městské legendy se vám mohou zdát jako fámy bez reálného základu. Avšak to, co pro většinu lidí vypadá jako pohádka, ve skutečnosti může být tajemným světem pod našima nohama. Všude kolem nás se skrývají staré říše, podzemní chodby a další instalace, které mohou představovat nevyřešená tajemství.

Pokračujte ve čtení 8. 1. 2023 08:00
Městské legendy: objevte strašidelný skrytý svět pod nohama. - foto 1

Strašlivé události v křoví: Objevena bytost s neuvěřitelnou mocí.

Strašlivé události, které šokovaly a otřásly okolní obyvatele města se vyskytly v ptačím údolí Brahametu. Země byla silným zemětřesením zasažena před několika dny a od té doby se křovím kolem neuvěřitelná hrůza a strach.

Pokračujte ve čtení 7. 1. 2023 20:00
Strašlivé události v křoví: Objevena bytost s neuvěřitelnou mocí. - foto 1

Označení nové hvězdy v galaxii: může to být nový domov?

Jsme tu, abychom našim světům přinesli radost. Odpočinek, odvrácení pohledu od starých strachů a stínů, které jsme si přinesli s sebou z minulosti. Uprostřed vesmíru existuje galaxie plná tajemství, jejíž hloubka je dosud neprozkoumaná. Jak se ale dostaneme k tomuto pokladu?

Pokračujte ve čtení 7. 1. 2023 15:00
Označení nové hvězdy v galaxii: může to být nový domov? - foto 1

Unikátní dešťové červy nalezeny v Amazonii: jejich tajemství je stále obestřeno mlhou.

V jihoamerické Amazonii byl nedávno objeven nový druh dešťových červů. Nízké denní teploty a odlišné prostředí v této oblasti umožnily tyto unikátní tvorové růst a reprodukovat se tam, což přitáhlo pozornost vědecké obce.

Pokračujte ve čtení 7. 1. 2023 10:00
Unikátní dešťové červy nalezeny v Amazonii: jejich tajemství je stále obestřeno mlhou. - foto 1