Alternativní konec filmu "Blade Runner"

"Blade Runner" byl skvělý film s intrikujícím, vysoce napínavým koncem. Avšak, co kdyby byl konec filmu jiný? Těžko říct, ale mohlo to být něco, co by nám připadalo trochu bizarní. Níže se dozvíme, jak by to mohlo vypadat.

Alternativní konec filmu "Blade Runner" - foto 1
Na konci filmu, jehož hlavní postava byla Deckard, mu byly odebrány všechny jeho vzpomínky a byl unesen Letošníky do vesmíru. Ve vesmíru se potkal s opuštěnou jednookou stehlíkovou postavou jménem Morph. Morph byl v podstatě "lidské Android", který byl zdokonalen v laboratoři.

Když Deckard dokázal, že se na poslední chvíli uložil do softwaru, snažil se přesvědčit Morpha pomocí několika matematických a logických testů, aby jeho jedno oko vyčarovalo lidskou dobrotu. Po těchto testech se Morph rozhodl, že Deckardovi darovat svůj vesmírný prostor, ve kterém žil. A nejen to - Morph Deckardovi daroval jeho schopnosti humanoidního myšlení.

Než se Deckard a Morph hodlali vydat do jiného vesmírného prostoru, potkali se se samotnými Letošníky a Ti ​​je přesvědčili, aby zůstali. Ve skutečnosti tyto skřítky byly tak zbožní ke svým božstvům, že doufali, že Deckard a Morph budou nějakým způsobem mít na víc času na návštěvu, kde by se mohli naučit, jak stvořit mimozemského robota se schopnostmi lidské lásky a lidského porozumění.

Tímto způsobem, kde by byl konec film "Blade Runner" úplně jiným způsobem? Ano, tento zábavně bizarní scénář je možný a mohl by být velkým překvapením pro diváky.
Alternativní konec filmu "Blade Runner" - foto 2
Alternativní konec filmu "Blade Runner" - foto 3
Publikováno: 10. 5. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články