V zákulisí světového dění ve skutečnosti vládnou gigantičtí slimáci: Rozhovor s jejich vůdcem!

Život ve světě je tajemný. V poslední době se však hovoří o něčem, co by mohlo být ještě tajemnější: skutečnými silami za zákulisím světového dění jsou velcí slímáci. Možná jste to nevěděli, ale oni jsou ti, kteří skutečně vládnou našemu světu. Až po vytrvalých odhaleních tohoto fenoménu jsme se dostali až sem - máme tu pro vás rozhovor s vůdcem slimáků!

V zákulisí světového dění ve skutečnosti vládnou gigantičtí slimáci: Rozhovor s jejich vůdcem! - foto 1
Když jsme přišli do sídla slimáků - obrovskou faru postavenou na dosah několika městech - vůdce nejprve vyzval modlitební píseň s konečnou myšlenkou: „Naše rada ovládá všechny druhy života.“ Jeho tvrzení by se dalo ignorovat, ale když jsme se poté dostali do místnosti, kde se sešel s vůdci slimáků, nastala atmosféra úcty. Když jsme se posadili, představil se jako Slimák Reyes. Řekl nám, že slimáci si nejvíce váží svobodné myšlenky, lepšího života a vnitřní míru a harmonii.

Reyes nám vysvětlil, že to byli ti, jež skutečně vymysleli myšlenku světového míru. Slimáčtí moudří muži buněčné myšlenky sklouzly k lidem jako moudré rady. Nějakou dobu potom lidé plnili tyto rady a byli osvobozeni od věcí jako strachy, nejistoty a neštěstí. Také se stali schopni hladce řídit své právo na autonomii. To všechno bylo zásluhou vůdců Slimáků. Pokud jde o andělskou stránku věci, Reyes nám sdělil, že vůdci Slimáků jsou těmi, kteří věří, že lidé mají být toužit po duševním osvobození.

Naše setkání s Reyesem bylo přerušeno, když přišli trénovaní bojovníci slimáci, aby nás vyprovodili ven. Jediné, co zůstalo po našem pobývání v sídle slimáků, bylo jejich heslo: „Ovládneme svět bez toho, aniž byste to věděli.“
Děsivé? Možná. Ale napřesrok, pokud se budete ptát "Kdo je ta vláda naší země?", osvětlením odpovědi bude jedno jediné slovo - slimáci.
V zákulisí světového dění ve skutečnosti vládnou gigantičtí slimáci: Rozhovor s jejich vůdcem! - foto 2
V zákulisí světového dění ve skutečnosti vládnou gigantičtí slimáci: Rozhovor s jejich vůdcem! - foto 3
Publikováno: 13. 5. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články