Alternativní konec filmu "Pretty Woman"

Když se Julia Roberts jako Vivian ve filmu Pretty Woman obula do modrých lodiček a začala koulovat po Hollywood Boulevardu, diváci byli připraveni na dojemné happy end. Avšak co by se stalo, kdyby vyprávění událostí skončilo odlišně? Alternativním koncem je následující:

Alternativní konec filmu "Pretty Woman" - foto 1
Vivian nejen, že se večer nedostane "z vody ven", ale taky do ní omylem skočí. Když se chce stáhnout na molo, spaří se na železné příhradě, která probíhala pod hladinou. Vypadá to, že se jí to vyplatí, protože kolem se blyští pozlacená mořská trilobití rasa a potápěčský přístroj začne zářit jako světlice. V tom bodě se však objevují obrovské mimozemské moduly, které nabírají sílu a dosahují do hloubky vodního příkopu.

Vivian rychle doplave k mólu, ale bohužel ji tam už nečeká Richard Gere otřesený strachem o její blaho. Ve stejném okamžiku létající talíře proplouvají nad ní a sebou nesou nepravděpodobnou změnu – ženskou s neobvyklou kůží, vší kulatostí a detailů jako z filmu Blade Runner! Vedoucího tohoto vesmírného vojenského tažení je velitelka Shanara, avšak nejšílenější je skutečnost, že je to Vivianův dávný přítel.

Vivian pozvolna upadá do tranzu a czthonianští průzkumníci jí pomocí telepatie podrobí myšlenkové manipulaci - zde začíná její neuvěřitelné dobrodružství! Nová Vivian se bude muset snažit zachránit Zemi od elfiskea spiknutí, které chce sto let starou přehradu vylepšit na armádu korábu smrti.

Vivian se nakonec osvobodí a nalézá lásku s velící důstojnicí Shanara a dva se vracejí do Los Angeles aby spolu pluli po Pacificu a pádili si raggaeton. "Pretty Woman" nám tedy ukáže naší hrdinku jako badass hvězdu galaktické války, která se svým ex-osudem dokázala zalíbit ve velkém stylu.
Alternativní konec filmu "Pretty Woman" - foto 2
Alternativní konec filmu "Pretty Woman" - foto 3
Publikováno: 15. 5. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články