Alternativní konec Forresta Gumpa: Co kdyby se jeho osud obrátil úplně jiným směrem?

Forrest Gump je ukázkovým příběhem o tom, jak nečekaná životní událost může změnit všechny plány. Ale co kdyby tento příběh předjal jiným směrem? Co kdyby se Forrestova cesta udála úplně jinak?

Alternativní konec Forresta Gumpa: Co kdyby se jeho osud obrátil úplně jiným směrem? - foto 1
Když jsme poprvé viděli Forresta, byl to trochu nad věcí hoch ze Jižní Karolíny. Navzdory nedostatku inteligence a schopnosti byl velmi milý a šťastný. Ale co kdyby Forrest dokončil vysokou školu a pokračoval ve studiu na střední škole? To by bylo jistě možné díky jeho obrovské odvaze a poctivosti.

S novým vzděláním by pravděpodobně nastartoval úspěšné podnikání. Jeho schopnost rychlého přizpůsobení se a schopnost spolupracovat s ostatními, stejně jako jeho přirozený obchodní talent, by mu určitě pomohly v založení své vlastní společnosti.

Bohužel však Forrestův osud mohl být i takový, že by se zapletl do nekalých záležitostí. Tímto způsobem by se mohl být držen ve veřejných rekordech pro trestné činy. Bez ohledu na to, kterou cestu by Forrest volil, musel by své občanské povinnosti plnit na vysoké úrovni.

Ať už by se Forrestova cesta obrátila kterýmkoli směrem, je toho jisté - vždycky by měl laskavost a upřímnost blízko srdci.
Alternativní konec Forresta Gumpa: Co kdyby se jeho osud obrátil úplně jiným směrem? - foto 2
Alternativní konec Forresta Gumpa: Co kdyby se jeho osud obrátil úplně jiným směrem? - foto 3
Publikováno: 30. 4. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články