Byla to opravdu Velká příšera? Stopy polegendárním čelistem v Norilsku.

V posledních několika měsících se obletěla zpráva o velké příšeře, která údajně obývala ruskou oblast Norilsku. Podle některých zvěstí bylo dokonce pozorováno, jak tato obří bestie s požírá koňské a kozí remy. Dokonce i místní staří lidé se ozývali, že viděli tento monstrum.

Byla to opravdu Velká příšera? Stopy polegendárním čelistem v Norilsku. - foto 1
Není divu, že totožnost tohoto prastarého obludária se stala terčem ve fórech na internetu. Někteří ho viděli jako zubaté monstrum s velkou hlavou a malým ocasem. Jiní tvrdili, že slabší stvoření měli kopírovací čelisti, které pohlcovali krmivo zaseknuté ve sněhu.

Odnepaměti jsou v těchto oblastech známy „příšery“, ale dokazující důkazy o existenci opravdu velké příšery byly doposud těžko k nalezení. Kupodivu se ale současně objevily neidentifikované stopy v oblasti a to vedlo k spekulacím, že by tam mohla být ta velká příšera, kterou všichni popisují.

Bylo obzvlášť těžké rozluštit mysteriózní stopy, protože Norilsk vyzařuje obrovskou energii, která zahaluje okolní krajinu. To je důvod proč je těžké dosáhnout pravdy. To je také důvod proč mnozí doufají, že toto obludárium je jen legendou. Bez ohledu na to, jestli je to jen legenda nebo skutečnost, velká příšera v Norilsku je stále předmětem záhad a zvědavosti.
Byla to opravdu Velká příšera? Stopy polegendárním čelistem v Norilsku. - foto 2
Byla to opravdu Velká příšera? Stopy polegendárním čelistem v Norilsku. - foto 3
Publikováno: 7. 2. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články