Chcete být superhrdina? Zde je návod jak si vypěstovat vlastní supervlasy!

Chcete být superhrdinou? Máte k tomu více kroků! Začněme s tím, že budete potřebovat super vlasy. Ano, mohli bychom to nazvat supervlasy! Pokud máte rádi tu osobu na obrázku a toužíte po jejich super pevných a lesklých vlasech, pak se vám bude líbit tento článek. Díky tomu můžete pěstovat vlastní super vlasy ve svém domě!

Chcete být superhrdina? Zde je návod jak si vypěstovat vlastní supervlasy! - foto 1
Prvním krokem k vašim super vlasům je najít vhodný šampon pro váš typ vlasů. Existuje různá šampona pro různé typy vlasů, než si vyberete tu správnou, důkladně se zaměřte na to, zda jsou vaše vlasy suché, mastné, krepaté nebo normální. Vybírání správného šamponu je prvním krokem k tomu, abyste získali luxusní, lesklé super vlasy.

Potom přichází na řadu hlavní čast splachování. Musíte se ujistit, že jste nepoužili příliš teplou vodu. Pokud je voda příliš teplá, může to vést k sušení vlasů, což není to, co chcete dosáhnout. Vyhněte se tedy proudu teplé vody a použijte studenou. Tím zabráníte poškození vlasů a zajistíte, aby se více odráželo světlo.

No a nakonec přichází čas na styling. Použijte vhodný voskový produkt na stříhání vlasů z dostupných produktů. Když to uděláte, naneste ho po celé délce vlasů a rozdělte si prsty. Nechte vlasy nějakou dobu uschnout a hotovo! Máte pevný a lesklý vzhled, k němuž můžete bez problémů přidat i účes, který se vám líbí.

Váš cíl máte dosáhnutý. Máte své vlastní superbly vypadající vlasy! Tento postup můžete opakovat po celou dobu, takže se již nemusíte starat o to, aby vaše vlasy ztratily svůj lesk
Chcete být superhrdina? Zde je návod jak si vypěstovat vlastní supervlasy! - foto 2
Chcete být superhrdina? Zde je návod jak si vypěstovat vlastní supervlasy! - foto 3
Publikováno: 27. 4. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články