Členové nemocničního týmu zachránili život novorozeňatovi s poškozeným srdcem jednoduchou operací

Je to skutečná pohádka! Členové nemocničního týmu dokázali zachránit život novorozeňatovi s poškozeným srdcem pomocí jednoduché operace.

Členové nemocničního týmu zachránili život novorozeňatovi s poškozeným srdcem jednoduchou operací - foto 1
Další lékařské malé zázraky se staly včera v malém městečku v Britské Kolumbii. Novorozeňat, které bylo diagnostikováno s poškozením srdce ještě před narozením, byl zachráněn všestrannou prací týmu odborníků v nemocnici.

Pracovníci oddělení dětské kardiologie nemocnice provedli jednoduchou operaci, aby vyřešili problém, který bránil tomu, aby srdce fungovalo správně. Zaměstnanci nemocnice strávili spoustu hodin v přípravě a plánování této operace, která měla novorozeňatovi zachránit život.

Včerejší operace byla úspěšná a novorozeňat se už uzdravilo. Rodina a všichni, kteří se o novorozence starali, jsou vděční za zásahy odborníků z nemocnice, kteří opravdu udělali vše pro to, aby se malý bojující pacient stal zdravým dítětem.

Všichni v nemocnici, i když jejich úsilí nebylo Klasické démonstrací medicíny, jsou hrdí na práci, kterou odvedli. Je to skvělý příklad toho, že lidé mají potenciál uzdravovat se navzájem a poskytovat si podporu. Je to čin, který byl obzvlášť slavnostní, protože připomíná, že medicína může zachránit životy.
Členové nemocničního týmu zachránili život novorozeňatovi s poškozeným srdcem jednoduchou operací - foto 2
Členové nemocničního týmu zachránili život novorozeňatovi s poškozeným srdcem jednoduchou operací - foto 3
Publikováno: 4. 2. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články