Jaký by byl děj filmu Vetřelec, kdyby byl vegetarián?

Vetřelec je klasický sci-fi film, který každého napíná až do poslední scény. Ale co se stane, kdyby se tento vetřelec neživí masem a místo toho spolykal pár zeleninových salátů? Odpověď na tuto otázku nabízí nový film Vetřelec, Vegetarián!

Jaký by byl děj filmu Vetřelec, kdyby byl vegetarián? - foto 1
Film začíná jako klasický Vetřelec. Ludvík zabrousí na vesmírnou misi, kde narazí na nepřítele z jiné planety. Po prvním setkání vetřelec místo aby Ludvíkovi dělal problémy, se ho chce odvděčit za laskavost. A tak se rozhodne navštívit lidstvo během jeho večeře.

Místo masa vetřelec najde tabuli plnou různých druhů šťavnaté, lahodné zeleniny. Najednou všichni členové posádky začnou diskutovat o výhodách vegetariánství a hodnotách prevence živočišného utrpení. Na závěr této diskuze se vetřelec rozhodne obohatit svou stravu o zeleninu a už jen sdílet radost z dužiny artyčoků se svými nově objevenými kamarády.

Následuje sekvence, ve které vetřelec pozve Ludvíka na planetu bytek, jejichž planeta již byla přeměněna na vegetariánskou. Vetřelci tam předvedou svoji revoluční technologii, kterou vynalezli, aby mohli uspokojit své snahy vytvářet fantastické a velmi chutné veganské pokrmy.

Na závěr filma se vetřelec a Ludvík vydají zpátky do vesmíru. Tentokrát ale mají v ruce zásoby zeleniny, semínek a dalších potravin na vaření. Jejich cíl? Předat zeleninovou revoluci a poslat ji po celé galaxii.

Tento zábavně bizardní film tak vypráví omezení a osvícenosti při jídle a o cestě ke duchovnímu vyššímu stupni. Pokud se chystáte strávit večer s Vetřelcem, vezměte si do ruky lžíci a jídlo pro hosta, abyste mohli spolu sdílet krásnou vegetariánskou večeři a vychutnat si tento jedinečný zážitek.
Jaký by byl děj filmu Vetřelec, kdyby byl vegetarián? - foto 2
Jaký by byl děj filmu Vetřelec, kdyby byl vegetarián? - foto 3
Publikováno: 29. 4. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články