Kosmické lítání: Cizí rasa záhadně zničila celou loď.

Kosmické létání je samozřejmě nezpochybnitelnou částí sci-fi fikce, ale tuto zprávu si nikdo nepředstavoval skutečnou. Obyvatelé průmyslových planet ve vesmíru zaznamenali zprávu o záhadné cizí rase, která se objevila a zničila celou loď.

Kosmické lítání: Cizí rasa záhadně zničila celou loď. - foto 1
Vykonala neznámý útok na tuto průmyslovou loď, která byla plná materiálu a technologie pro rozvoj obou planet. Průmyslová loď byla obsazena posádkou šesti mužů a žen, kteří byli posláni na palubu průmyslové lodi věnovat pozornost a pohltit data o planetách. Najednou však došlo k neočekávanému impulzu, který udeřil do lodi a zničil ji na malé kousky.

Krátce po zprávě o záhadné cizí rase, která zničila loď, někteří lidé si mysleli, že to byl čin teroristické organizace, která se snaží zastrašit obyvatele obou planet. Ale někteří začali uvažovat o tom, že možná přišli do styku s nepřátelskou rasou, která chce vyhladit obyvatele obou planet a okamžitě vyvolat obrovský strach.

Tento strach se rychle rozšířil mezi lidmi obou planet a obyvatelé obou světů se stali obezřetnými a opatrnými. Spojili se a podnikli kroky k chránění svých planet a obyvatel. Jednou z jejich opatření bylo odmítnout veškeré přistání cizích lodí a zajistit, aby se vesmířané vyhnuli pohybu mezi oběma planetami. Jakmile se toto opatření stalo základem pro obranu obou planet, záhadný nepřítel nikdy už nespatřil.
Kosmické lítání: Cizí rasa záhadně zničila celou loď. - foto 2
Kosmické lítání: Cizí rasa záhadně zničila celou loď. - foto 3
Publikováno: 9. 1. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články