Lochneská příšera po letech spatřena na skotském jezeře!

V malém skotském městečku na severu země vzbudila před nedávnem velkou pozornost příšera bytost pojmenovaná Lochneska. Příšera se objevila v morištní vodní plošině a vzbudila otřesy ve skotském venkovském světě.

Lochneská příšera po letech spatřena na skotském jezeře! - foto 1
Podle obyvatel města tvora popsal jako „velký, tmavošedivý had“ s hmotností kolem dvou tun. Popisují jeho oči v podobě dvou otočných kuliček a obrovskou hlavou, která nese několik otevřených úst.

Lochneska příšera byla poprvé viděna na skotském jezeře před desetiletím, ale tehdy se zdálo, že se ztratila. Když se však nedávno opět objevila, tentokrát lidé dosvědčili její existenci a začala způsobovat ještě víc rozruchů.

Nejsou provedeny žádné studie na Lochnesku příšeru, ani se nic nedozvědělo o její přirozené stanoviště, takže prozatím nemůžeme jasně odpovědět, proč se vrací do Skotska. To však neubránilo lidem od vydávání různých teorií o přítomnosti této magické bytosti; aby se ochránili před jejími údajnými škodlivými účinky.

Kromě uvedených okolností zůstává Lochneska příšera víceméně tajemstvím. Lidé v okolí jejího výskytu budou nyní stejně pozorni jako dřív, aby mohli sledovat, co se bude dít v příštích měsících.
Lochneská příšera po letech spatřena na skotském jezeře! - foto 2
Lochneská příšera po letech spatřena na skotském jezeře! - foto 3
Publikováno: 19. 1. 2023 15:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články