Misionáři objevili nový druh lidí na opuštěném ostrově.

1. Včera ráno vyplula skupina misionářů ze San Diega na týdenní plavbu za objevováním starých kultur. Nečekali, že narazí na nový druh lidí. Naštěstí pro ně, nalezli obyvatele malého opuštěného ostrova nedaleko Baja Kalifornie.

Misionáři objevili nový druh lidí na opuštěném ostrově. - foto 1
2. Misionáři byli zmatení, když spatřili kolem 15 lidí žijících na pustém ostrově. Když se dostali blíže, začali pozorovat divné vlastnosti této skupiny lidí. Nejenže vypadali úplně jinak, než obyčejní lidé, ale jejich zvyky a chování bylo úplně jiné.

3. Toto lidstvo vypadalo stejně jako lidožroutská kultura, sestávající z mužů o výšce nejvýše 170 cm a žen o výšce 130 cm. Tito lidé nosili barevně ozdobené oděvy a měli hlavu obalenou pleteninou. Žily lehce nomádským životem, snažily se lovit ryby a na ostrovech shromažďovaly různé plody.

4. Misionáři se rozhodli tuto populaci zkoumat podrobněji. Ukázalo se, že většina těchto nových obyvatel byla hluboce religiózní a využívala mystické praktiky, aby uctívala své božstvo. Lidé zde žili v harmonii s přírodou a misionáři byli fascinováni mírou spolupráce a harmonie mezi členy této etnické skupiny. Bylo to první odhalení nového druhu lidí.
Misionáři objevili nový druh lidí na opuštěném ostrově. - foto 2
Misionáři objevili nový druh lidí na opuštěném ostrově. - foto 3
Publikováno: 23. 1. 2023 10:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články