Muž žil s třešňovou peckou v uchu 40 let. Díky změně lékaře už zase slyší na obě uši.

Legendy, které se objevují ve městech po celém světě, označují muže jen jako „Neznámého“. Jeho příběh se vypráví s úctou a obdivuje se jeho trpělivosti a odhodlání. Neznámý člověk si žil zdánlivě normální život, aniž by se někdo zmínil o jeho bizarním neduhu přežívajícím 40 let. Všichni věděli, že má třešňovou pecku v jednom uchu, ale i když lidé okolo nevěděli, jak se dostala dovnitř, všichni se na jeho stav smířili.

Muž žil s třešňovou peckou v uchu 40 let. Díky změně lékaře už zase slyší na obě uši. - foto 1
Nicméně Neznámý s tím nebyl spokojen. Ujal se kroku a snažil se najít lékaře, který by mohl třešňovou pecku bezpečně odstranit. Trvalo mu to skoro čtvrt století, ale konečně se mu to povedlo. Po 40 letech Neznámý nalezl lékaře, který prohlásil, že je schopen třešňovou pecku bezpečně a úspěšně odstranit.

Operace trvala několik hodin a konečně Neznámý byl bok po boku se svou tehdejší partnerkou. Oba slávo lidé tento okamžik věnovali modlitbám a úctě. Jakmile lékaři dokončili operaci a odstranili nechtěný artefakt, aby se ujistili, že případ je úplný, Neznámý slyšel poprvé oběma ušima za 40 let.

Ve speciálním ceremoniálu byla třešňová pecka, která Neznámému zajišťovala 40 let trápení, vystavena jako symbol jeho boje. Třešňová pecka se stala symbolem jeho odvahy a trpělivosti v boji proti nevyléčitelným nemocem. Nyní Neznámý může uslyšet zvuky, které mu byly roky odepřeny, a on a jeho rodina žijí v pokoji přesvědčení, že jeho nelehký boj byl konečně úspěšný.
Muž žil s třešňovou peckou v uchu 40 let. Díky změně lékaře už zase slyší na obě uši. - foto 2
Muž žil s třešňovou peckou v uchu 40 let. Díky změně lékaře už zase slyší na obě uši. - foto 3
Publikováno: 28. 12. 2022 16:55 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články