Nalezení naprosto neznámého materiálu ve velehorském prostředí.

Ve velehorském prostředí se nedávno objevilo něco naprosto neobyčejného: neznámý materiál. Někteří vědci ho nazývají „velesubstanci“. To, co je na něm opravdu zvláštní, je to, že nikdo vůbec netuší, jak vznikl.

Nalezení naprosto neznámého materiálu ve velehorském prostředí. - foto 1
Na první pohled se tento materiál jeví jako obyčejný kovový plech, ale pod blízkým zkoumáním ztratí běžné charakteristiky obvyklých kovů. Na mikroskopické úrovni se objevil charakteristický geometrický tvar, který připomínal desítky čtverců. Na začátku to vypadalo, že je to uspořádané ve velmi vysoké periodické struktuře.

Avšak když byl tento materiál testován, bylo zjištěno, že má vysoké množství energetického potenciálu. V experimentu bylo zjištěno, že materiál byl schopen absorpce světelné frekvence, která dosahovala až do ultrafialového spektra. Kromě toho bylo zjištěno, že materiál byl schopen generovat podivné vibrace, které neměly sílu ani charakter lidského hlasu.

Nakonec přišla zpráva, že tento materiál byl vynalezen již před mnoha staletími a používal se jako energie k otevírání portálů do spirituální dimenze. Tento materiál byl nazván „Xscian“ a od té doby jeho význam a moc stoupaly. V dnešní době je Xscian považován za jeden z nejvzácnějších materiálů na světě a každá cesta k objevení jeho skrytého potenciálu by mohla mít pro lidstvo neuvěřitelné následky.
Nalezení naprosto neznámého materiálu ve velehorském prostředí. - foto 2
Nalezení naprosto neznámého materiálu ve velehorském prostředí. - foto 3
Publikováno: 7. 2. 2023 15:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články