Nečekaná návštěva mimozemšťanů vylekala celou Zemi - ale jak tvrdí: "Byli přátelští a pozorní".

K zářivému nebi se nečekaně objevil obrovský letoun, který vzlétl z mezihvězdného místa. Byl to první zvláštní znamení toho, co se chystalo. Celá planeta se pohroužila do bezprecedentní paniky a odporného strachu, když se nečekaně ocitli tváří v tvář skupině mimozemských civilizací.

Nečekaná návštěva mimozemšťanů vylekala celou Zemi - ale jak tvrdí: "Byli přátelští a pozorní". - foto 1
Všichni v okolí si byli jisti, že napáchají něco vypjatého nebo ještě hrozivějšího. Namísto toho se usmívali s přátelským gestem na zemědělce, kteří právě obsedal tabulku sladkostemi. Přinesli krabici se záhadnou zelenou tekutinou, kterou místní obyvatelé okamžitě prohlásili za nepoznané avšak finančně přínosné pití.

Vnořili se mezi lidi, kteří s nimi sdíleli názory a také anekdoty. Mluvili o své domovině a shodli se na tom, že jejich cesta dopadla lépe, než se čekalo. Poté, co je všichni pozdravili s otevřenou náručí, mlčeli a naslouchali infomacím, které jim poskytovali lidé ze Země.

Příchod mimozemšťanů naštěstí nepřinesl chaos a zmar,ale mírnost a rozum. Chovali se velmi pozorně a mohli se toho hodně naučit. Zůstali u nás po dobu, kterou si určili a pak odletěli zpátky do vesmíru, s poděkováním za návštěvu.

Obecně se shodují na tom, že byla to dobrá zkušenost a bylo to mimořádně inspirativní. Nečekaná návštěva mimozemšťanů vylekala celou Zemi, ale díky jejich pozornosti a přátelskosti jsme všichni zůstali zdraví a bezpeční.
Nečekaná návštěva mimozemšťanů vylekala celou Zemi - ale jak tvrdí: "Byli přátelští a pozorní". - foto 2
Nečekaná návštěva mimozemšťanů vylekala celou Zemi - ale jak tvrdí: "Byli přátelští a pozorní". - foto 3
Publikováno: 4. 1. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články