Neidentifikovaný objekt letící nad Los Angelesm: UFO nebo průzkumný balon?

Nedávno byla zaznamenána strikturela černého objektu, který se pohyboval nad východní oblastí Los Angeles. Lidé si nejprve mysleli, že půjde o UFO nebo nějakou podobnou paranormální aktivitu. Avšak poté co šerifové okrsku Donavan Navarro veřejně prohlásil, že jde o průzkumný balon, tak se situace začala velice zajímavě vyvíjet.

Neidentifikovaný objekt letící nad Los Angelesm: UFO nebo průzkumný balon? - foto 1
Vše začalo v neděli večer po nahlášení nadměrných světelný modern nepochopitelného objektu letícího nad Los Angeles. Šerifové navrhli, že objekt může být aerostatický balon oživující noční světlo. Nápad zpochybňovali místní novináři, kteří tvrdili, že je to jednorázová událost, která nemá co dělat s průzkumným balonem.

Obavy však stačily lidem, aby začal být vyhlašován poplach mezi obyvateli Los Angeles. Strach ze setkání se mimozemskou civilizací, nebo špatná odhadnutí situace, obecně vedly k panice mezi obyvateli.

Mezitím se evidované noční světlo objevilo také jinde. Obyvatelé města Palos Verdes na východním pobřeží našli objekt ve stejném čase, co se objevil nad Los Angeles. Poté co se lidé dozvěděli identitu objektu, stále si stěžovali, že nejsou schopni dospět k závěru sami, protože tato technologie je příliš pokročilá.

Šerifové se i přesto domnívají, že objekt byl průzkumný balon a ne UFO. Možné to možná i je, avšak během této situace je vcelku nemožné dostat se k hlubšímu pochopení, jestli šlo skutečně o balon nebo jinou neidentifikovanou formu létajícího objektu.
Neidentifikovaný objekt letící nad Los Angelesm: UFO nebo průzkumný balon? - foto 2
Neidentifikovaný objekt letící nad Los Angelesm: UFO nebo průzkumný balon? - foto 3
Publikováno: 6. 1. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články