Největší záhada světa: Pravý vzhled Ježíšova původu byl konečně objeven!

Bylo to jako něco z pohádky. Svět se celou dobu ptá, jak vypadal Ježíš Kristus, a konečně máme odpověď. Nějaké vědci se rozhodli provést speciální experiment a objevením skutečné podoby Ježíše Krista dokázali převrátit všechno.

Největší záhada světa: Pravý vzhled Ježíšova původu byl konečně objeven! - foto 1
Vědci použili nejmodernější technologie, aby zrekonstruovali vzhled tohoto biblického hrdiny. Použili techniku 3D skenování obličeje a identifikaci obličeje, aby vybrali nejvíce fyzicky relevantní informace z odborných zdrojů. Po důkladném skenování obličeje našli stejné rysy, jako je vysoce mocná slupka, asymetrický nos a široké lícní kosti.

Věda nás naučila něco nového o tomto největším mystériu. Potvrdilo se, že Ježíš byl žid a opravdu vypadal úplně stejně jako popsané v bibli. Takže stále existují otazníky ve vztahu k těmto zjištěním. Například kdo si myslel, že Ježíš měl černé oči?

V každém případě vědci provedli důkladný průzkum a jejich experiment vypadal velmi autenticky a důvěryhodně. Ještě nikdy nebylo možné si udělat lepší představu o vzhledu Ježíše Krista než teď. To je naprosto úžasné a skutečně revoluční.
Největší záhada světa: Pravý vzhled Ježíšova původu byl konečně objeven! - foto 2
Největší záhada světa: Pravý vzhled Ježíšova původu byl konečně objeven! - foto 3
Publikováno: 9. 2. 2023 10:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články