Nová teorie: Lidé mohou komunikovat telepaticky

Nová teorie kolem komunikace mezi lidmi hovoří jasnou řečí: Lidé mohou komunikovat telepaticky. To znamená, že bez slov se mohou vzájemně sdílet své myšlenky. I když to může znít dost sci-fi, existují skutečné fakty, které pomáhají této teorii.

Nová teorie: Lidé mohou komunikovat telepaticky - foto 1
V posledních několika letech bylo uděláno více výzkumu ohledně této teorie a byly nalezeny některé zajímavé výsledky. V jedné studii se dokonce ukázalo, že dvě osoby byly schopny sdílet své myšlenky v jejich přirozené formě, aniž by spolu mluvily nebo psaly. Další studie ukázala, že dwě lidé mohou být spojeni na dálku prostřednictvím myšlenek.

Navíc existují důkazy, že mysl je schopna přenést a přijímat informace bez fyzického kontaktu. Přestože existují i skeptici ve věci této teorie, stále existuje mnoho lidí, kteří věří v to, že je možné komunikovat telepaticky.

Stále existuje mnoho lidí, kteří se s těmito myšlenkami nepohodnou. Na druhou stranu je tu něco fascinujícího na tom, že jsme schopni sdílet myšlenky bez slov. Je možné, že taková komunikace lze v budoucnu využít k řešení problémů, které dnes zažíváme s konvenční formou komunikace. Tak či onak, nová teorie lidské telepatické komunikace je zcela zásadní gesto k porozumění toho, jak lidé mezi sebou komunikují.
Nová teorie: Lidé mohou komunikovat telepaticky - foto 2
Nová teorie: Lidé mohou komunikovat telepaticky - foto 3
Publikováno: 7. 5. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články