Nové způsoby přenosu energie: Létající lesní plošiny

V poslední době se stále více objevují nápady na to, jak vyřešit naši rostoucí spotřebu energie. Jednou z nejneobvyklejších a bizardních nových metod je použít elektricky poháněné flyboardingové plošiny v rámci lesa.

Nové způsoby přenosu energie: Létající lesní plošiny - foto 1
V této moderní technologii se plošina pohybuje skrz stromy a kolem území lesa ve výšce až 40 metrů nad zemí. K pohonu jednotky se používají elektrické baterie a míčky, které jsou umístěny v konstrukci plošiny. Tento zvláštní let vám umožní pozorovat pohled na krásnou lesní scenérii z nového úhlu.

Tento unikátní systém využívá dostupnou energii nejen pro pohyb nad lesy, ale i k generování konvenční energie. Při cestě po lese je lesní plošina schopná absorbovat energii, kterou mohou následně přeměnit na elektřinu. To umožní pohánět okolní domy a obce elektřinou z odpadu vyrobených z lesa.

Létající lesní plošiny nejsou jen neobvyklým zážitkem, ale jsou také velmi efektivním zdrojem energie. Mohly by být použity pro mnoho různých účelů, zejména z hlediska rozvodu energie. Mohly by také sloužit jako turistická atrakce, aby se noví lidé mohli seznámit s krásou lesa
Nové způsoby přenosu energie: Létající lesní plošiny - foto 2
Nové způsoby přenosu energie: Létající lesní plošiny - foto 3
Publikováno: 10. 1. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články