Nový druh ufonního ještěra spatřen ve skotském lese.

Z pradávných dob až po moderní dobu se lidé zajímají o mimozemskou existenci. Spekulace o existenci UFO a ufonních ještěrů nejsou výjimečné, ale dostali jsme se o kus dál. Zprávy o novém druhu ufonního ještěra se objevují ve Skotsku.

Nový druh ufonního ještěra spatřen ve skotském lese. - foto 1
Ještěr byl spatřen na venkově, kde byly samoty a temnota lesa. Úměrně tomu, co místní tvrdili, ufonní ještěr se vydal nahoru do horských vrcholů! Místní ho viděli mezi stromy, pouliční lampou prořízlé zelené světlo se plazil kolem něho a občas se zastavoval a pozoroval okolí.

Jak se ukazuje, tento mimozemský deník je naším klíčem ke zjištění tohoto skutečně bizarního ještěra. Jeden člověk, který se mu dostal do blízkosti, řekl, že ufonní ještěr měl ve tvaru hrušky a měl modré oči až do slonové kosti. Tento tvor byl velmi odvážný a nebojácný. Obdivuhodným způsobem stoupl i před lidskou tváří!

Vědci se chtějí snažit zjistit více informací o tomto ufonním ještěru a jeho rodině. Je to pozoruhodný pohled na vesmírný jev, který se snad skrývá ve skotských lesích. I když je to možná trochu bizarní, je to určitě fascinující. Ať se o tomhle tvorovi dozvíme více, nebo ne, skotský les už se navždy zapíše do dějin vesmírného života.
Nový druh ufonního ještěra spatřen ve skotském lese. - foto 2
Nový druh ufonního ještěra spatřen ve skotském lese. - foto 3
Publikováno: 11. 5. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články