Obří krystaly nalezeny hluboko v amazonské džungli

Šokující objev byl učiněn v malé vsi obklopené amazonskou džunglí. Místní obyvatelé šokovaně pozorovaly, jak archeologický tým odkrývá obrovské krystaly, které byly hluboce ukryté v poušti skryté ve stínech amazonské džungli.

Obří krystaly nalezeny hluboko v amazonské džungli - foto 1
Krystaly, které byly nalezeny a odhaleny, vyvolávaly úžas všem, protože byly velmi zachovalé a dosahovaly obřích proporcí. Největší z nich měřily 12 stop a byly průsvitné, límec aktivních minerálů se sbíhal pod jejich povrchem v pásech různých barev.

Odborníci na místě údajně řekli, že krystaly jsou staré alespoň 1000 let a dešifrují šifru, kterou už dávno neznáme. Dotčení vesničané si byli jisti, že dokud byly krystaly uvnitř tenkého půdového filmu, byly chráněny před otřesy země, které každých několik let postihují oblast této amazonské džungle.

Vesničané považují objevené krystaly za znamení, která mohou spustit novou éru touhy po znalostech z tohoto pravěkého času. Poté, co jsou všechny nálezy pečlivě analyzovány, budou moci být informace přineseny všem, aby se dozvěděly více o historii starověkého světa a jeho civilizací.

Zatímco se čeká, až se nálezy stanou moudří - a doufejme, rozřeší některé z největších tajemství lidstva - archeologové a vesničané bdí stráž u obřích krystalů a čekají na další příležitosti odstartovat dobrodružnou plavbu do historie.
Obří krystaly nalezeny hluboko v amazonské džungli - foto 2
Obří krystaly nalezeny hluboko v amazonské džungli - foto 3
Publikováno: 31. 12. 2022 15:30 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články