Podvodník se 7 let vydával za generálního ředitele! Po celou dobu bral plat.

Během posledních let jsme viděli různé zábavné zprávy o tom, jak někdo podvádí. Mnoho lidí se inzerovalo jako něco, čím ve skutečnosti nebyli, ale nikdy nebylo nic takového, jako to, co se stalo v Belgii minulý týden!

Podvodník se 7 let vydával za generálního ředitele! Po celou dobu bral plat. - foto 1
Když se mluví o zvláštních případech podvodů, je tu, který udělal rozruch. V Bruselu se „člověk“, který se tvrdil, že je generálním ředitelem obrovské mezinárodní firmy, ukázalo, že byl vlastně podvodníkem. Co je ještě podivnější, že tento podvod trval sedm let!

Během té doby podvodník vykazoval velmi dobré výsledky a stal se velmi důležitou součástí tehdejšího podniku. Také si vzal plný plat za svou práci, získal všechny výhody a dokonce i nárok na odstupné, když ho firmy opouštěl v loňském roce.

Tento muž se po celou dobu choval jako ctihodná součást organizace a snažil se vykonat nejlepší výkon. I když jeho loajalita byla vždycky pochybná a byly tam malé podezření o jeho identitě, nikdo jeho vydávání se za generálního ředitele nedokázal odhalit. Až do nedávných dokumentů, které odhalily jeho bezohledné podvádění pro přísný trest.

V tomto případě se ukázalo, že podvod se skutečně vyplatil. Podvodníkovi se nakonec dostaly všechny platy, bonusy a odměny během tohoto sedmiletého období - aniž by se musela starat o to, že jeho "holé falešné" aktivity byly objeveny.
Podvodník se 7 let vydával za generálního ředitele! Po celou dobu bral plat. - foto 2
Podvodník se 7 let vydával za generálního ředitele! Po celou dobu bral plat. - foto 3
Publikováno: 28. 12. 2022 18:30 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články