Pokročilí obyvatelé na okraji lesa: Objevený magický kouzelník.

V malé vesnici na okraji lesa, se objevil záhadný magický kouzelník. Ihned po jeho objevení, bylo jeho přítomností obklopeno mnoho dohadů a zvěstí. Někteří tvrdili, že se choval jako čaroděj nebo kněz a prozatím nebylo jasné, proč toto místo navštěvoval.

Pokročilí obyvatelé na okraji lesa: Objevený magický kouzelník. - foto 1
Od okamžiku, kdy se magicky kouzelník objevoval ve vesnici, si vesničané všimli, že se schopnosti jejich domorodých obyvatel na okraji lesa dramaticky zlepšily. Dokonce i ti nejpokročilejší obyvatelé získali schopnost vidět kolem sebe a ovládat jednotlivé elementy, které předtím nebyly možné. Začali se učit alchymii, astrologii a jiné magické vědy. Ostatní obyvatelé se mohli naučit magickému daru, který předtím nemohli ovládat.

Místní obyvatelé také začali vyprávět legendy o tom, že magický kouzelník údajně obdarovával své nepřátele milostí a odpouštěl jim jejich hříchy. Jeho magická moc byla tak silná, že mohl dokonce zvítězit nad zlem.

Během několika měsíců, se magický kouzelník stával legendou a podle vesničanů měl panství nad celým okolním lesem. Lidem bylo doporučováno se chovat dobře, aby je magický kouzelník neomezil v jejich schopnostech. Tak se na okraji lesa sílila pospolitost mezi místními obyvateli a magickému kouzelníkovi.
Pokročilí obyvatelé na okraji lesa: Objevený magický kouzelník. - foto 2
Pokročilí obyvatelé na okraji lesa: Objevený magický kouzelník. - foto 3
Publikováno: 10. 2. 2023 15:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články