Převratný systém úhlové gravitace způsobuje lidem na Zemi mimořádnou sílu.

Vědci z celého světa jsou jako omámení novým objeveným poznatkem: Převratný systém úhlové gravitace způsobuje lidem na Zemi mimořádnou sílu. Vědci věří, že to může mít široké spektrum důležitých důsledků pro budoucí výzkum a technologii.

Převratný systém úhlové gravitace způsobuje lidem na Zemi mimořádnou sílu. - foto 1
Nová data naznačují, že tento nový systém úhlové gravitace představuje dobrou alternativu ke klasické gravitaci Newtonova zákona zvanou kosmická gravitace. Nová úhlová gravitace funguje ve vesmíru tak, že proudy energie nebo gravitační vlny, proudící od hmotných těles, mění lokální gravitační pole okolo umístění. Tyto gravitační vlny se projevují jako nižší gravitační síla v daných oblastech.

Takováto změna gravitačního pole může mít podstatný efekt na lidi. Zdá se, že tato úhlová gravitace poskytuje lidem mnohem vyšší sílu než bylo možné dosáhnout pomocí tradiční gravitace. Obyvatelé země mají možnost skočit vyšší, běžet rychleji, dosahovat většího dosahu a síly.

Jak lidské tělo reaguje na tento vliv gravitace je stále do značné míry neznámé. Nicméně, převratný systém úhlové gravitace otevírá celou řadu výzev a příležitostí. Vědci doufají, že v budoucnu budou moci tuto novou formu gravitace využít v dalším výzkumu a inovacích pro využití v astronomii, kosmonautice a dalších oborech.
Převratný systém úhlové gravitace způsobuje lidem na Zemi mimořádnou sílu. - foto 2
Převratný systém úhlové gravitace způsobuje lidem na Zemi mimořádnou sílu. - foto 3
Publikováno: 11. 2. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články