Provdala se za otce svého zesnulého manžela!

Málo kdy se setkáte s takovou příhodou, ale tentokrát jsou to skutečnost. Ve městě Abadon žila dvaatřicetiletá žena jménem Rachel, která jednoho osudného dne ztratila svého muže. Jeho smrt byla tragédie, která ji silně poznamenala a ona se nedokázala vyrovnat se smutkem.

Provdala se za otce svého zesnulého manžela! - foto 1
Jako by nestačilo, že její manžel zemřel, Rachel se odhodlala k něčemu opravdu neobvyklému. Aby si uzdravila srdce, rozhodla se provdat za otce svého zesnulého manžela! Ona uznala, že jeho přítomnost jí dodává sílu na to, aby mohla pokračovat dál.

Tento krok způsobil ve městě značné pozdvižení. Ačkoli lidé byli svědky velmi dojemných scén, nemohli pořád uvěřit tomu, co se právě stalo. Nejvíce rozrušeni byli její blízcí přátelé a rodina, kteří se obávali, aby jí to nějak neublížilo.

Nicméně, tito obavy byly naprosto bezpředmětné. Po několika měsících je vše jasné: Rachel je opravdu šťastná. Nachází útěchu v lásce otcova objetí a navíc se může stále cítit jako součást jeho rodiny. Ještě žádná úsměvně bizardní příhoda takováhle neukončila.
Provdala se za otce svého zesnulého manžela! - foto 2
Provdala se za otce svého zesnulého manžela! - foto 3
Publikováno: 28. 12. 2022 23:55 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články