První letění stroj využívající anti-gravitační techniku byl vytvořen.

Představte si, že v roce 2021 bylo vynalezeno anti-gravitační letadlo. Žádný helikoptéra nebo vrtulník, ale otevřený stroj s křídly a kola – první takový stroj, který používal techniku zvanou „anti-gravitace“. Tento revoluční stroj využívá gravitační pole přibližovacích a odstřelovacích magnetických sil k získání odporu ve vzduchu, díky čemuž může létat proti gravitaci a vzlétat do vzduchu bez nutnosti použití vrtule nebo motoru.

První letění stroj využívající anti-gravitační techniku byl vytvořen. - foto 1
Vědci na celém světe byli šokováni tím, co se stalo. Průlom, který byl pro letectví tak obtížný, byl dosáhnut relativně snadno. Stroj byl navržen v průběhu pouhých několika měsíců a rychle přinesl výsledky. První let proběhl úspěšně bez jakýchkoliv problémů.

Prvního letu se zúčastnili vědci a novináři z celého světa, kteří se přišli podívat na ten zmatený výtvor. Bylo to úžasné, když se tento létající stroj bleskově odpoutal od země a hbitě se pohyboval po obloze. Očekávalo se, že bude let trvat asi hodinu, ale skončil po pouhých 20 minutách.

Tento úžasný stroj má obrovskou potentialu a může mít velký dopad na budoucnost leteckých technologií. Tato technologie může sloužit jako doplněk současným motorům vyvinutým pro civilní a vojenské účely. Odborníci se shodují, že anti-gravitační technika je budoucnost leteckých technologií a může poskytnout lépe ovládatelná letadla s nižšími náklady provozu.
První letění stroj využívající anti-gravitační techniku byl vytvořen. - foto 2
První letění stroj využívající anti-gravitační techniku byl vytvořen. - foto 3
Publikováno: 26. 1. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články