Reinkarnace? Muž tvrdí, že byl Přemyslem Otakarem II.

Pokud jste se někdy zeptali sami sebe, zda je možná reinkarnace, máme pro vás překvapení. Jeho jméno je Jerry Jarosky a říká, že je tím, kým byl once dávno - Přemysl Otakar II., český král z 13. století.

Reinkarnace? Muž tvrdí, že byl Přemyslem Otakarem II. - foto 1
Podle jeho tvrzení si s sebou odnesl ze svého předchozího života účastnickou medaili z královského turnaje v roce 1262. Uvedl, že za doby svého císařského života se pohyboval kolem českého hradu Kadan. Na cestě zpět do České republiky se ale ztratil a uvízl v Německu, kde strávil prvních 60 let svého nového života.

Jerry Jarosky se svou příběh nadchl německou veřejnost a díky tomu dostal svou účastnickou medaili potvrzenou od českého historického oddělení Národní knihovny. Jeho verze reinkarnace byla usvědčena i díky několika chyb, které zahlédl u záznamů o jeho císařském životě, včetně toho, jakich druhů koňů měl a jaké skupiny barokních umělců obdivoval.

Ve svém novém životě se Jerry vyučil zedníkem a získal si lásku mnoha domů, které postavil. V podstatě užil po dvou životech plné příběhu a památek, plných neobvyklých okamžiků, které činí tento mladý muž tolik výjimečným. Jerry říká, že nyní má jedinou touhu - věnovat co nejvíce času rodině a všem těm, se kterými sdílí lásku, která přetrvává po mnoho let.
Reinkarnace? Muž tvrdí, že byl Přemyslem Otakarem II. - foto 2
Reinkarnace? Muž tvrdí, že byl Přemyslem Otakarem II. - foto 3
Publikováno: 5. 1. 2023 19:13 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články